Про проект

Привіт!

Давайте знайомитись.

DSC03319a

Мене звати Світлана Кіка. Я жінка, дружина, мама 3-х чудових маленьких хлопчиків, сімейний консультант з природного батьківства. Кому цікаво – більше про мене тут :).

 

Ідея проекту народилася у мене тоді, коли я усвідомила, що найбільшу допомогу і підтримку  після народження мого старшого сина в 2008 р. я отримала на інтернет-форумі, абсолютно безкоштовно. А коли в країні питання мови стало більш актуальним, я зрозуміла, що є дуже мало якісного, гарного, з гарними і якісними фотографіями, україномовного контенту на теми, що часто цікавлять жінок. Тому я вирішила організувати такий ресурс і збирати тут для нас з вами переклади, статті, різні цікавинки. Тут інформація і про догляд і виховання дітей, і про психологічні аспекти сімейного життя, буття жінки, і про хатні клопоти, і рецепти смачної домашньої їжі 🙂

На цю ідею відгукнулось багато чудових людей, які вже долучились своєю допомогою до створення сайту.

Хтось долучився коштами, хтось перекладає тексти, хтось редагує.

 

Якщо Ви бажаєте долучитись до наповнення сайту будь ласка напишіть на  електронну пошту лист і вкажіть в темі листа «Допомога», напишіть будь ласка чим саме Ви бажаєте допомогти.

Наразі актуальною є допомога у перекладі статей з російської та англійської мов, редагування перекладів, пошук в інтернеті фотографій для ілюстрацій до статей.

Якщо Ви пишете статті про психологію, про виховання дітей, про свій власний досвід проживання певних життєвих ситуацій, про своє материнство, готуєте смачну домашню їжу, пишете про це і готові цим ділитися з іншими – напишіть мені будь ласка!

Обсяг допомоги залежить від Ваших  можливостей. Навіть разовий  переклад статті обсягом 2-3 сторінок ( а це близько години Вашого часу) буде важливим внеском!

 

 

 

One comment

Залишити відповідь