Місія “Бути МАМОЮ”

Проект під назвою “Місія “Бути МАМОЮ” НАродився в одному з львівських кафе в кінці 2016 року під час зустрічі з львівськими консультантами з грудного вигодовування. Ми обговорювали різні аспекти роботи консультантів і я запропонувала провести серію вебінарів, щоб створити якісний, доступний контент , базу інформації про грудне вигодовування для жінок. І багато консультантів відгукнулись 🙂

А ЗАродилась ідея ще раніше. Мабуть ще тоді, коли я сама вперше стала мамою і зрозуміла наскільки мало знаю про такі важливі тепер речі – про народження, про догляд за немовлям, про успішне (!!) грудне вигодовування, про виховання дітей, про будні материнського щоденного життя, його турботи і радості, про стосунки з чоловіком, з батьками і ще багато всього. Тоді інформацію збирала крупинками, і безкоштовно. Я вважаю, що цього мають вчити з дитинства, оскільки це важливо. Тому зараз ми проводимо ці вебінари безкоштовно. Ділимось з вами знаннями і досвідом, які допомагають сотням, тисячам жінок успішно годувати дітей, доглядати, допомагати їм рости здоровішими, дбати про себе і бути щасливішими в стосунках.

 

Отже, що це?

Це серія безкоштовних вебінарів на різні теми, які цікавлять жінок. Так, починали ми з тем, які присвячені грудному вигодовуванню, пологам, вихованню. Але зараз це будуть і вебінари присвячені темам тайм-менеджменту, стосунків з чоловіком, з батьками та іншими родичами, виховання дітей різного віку, подолання вікових криз, післяпологове відновлення жінки, подолання проблем з грудним вигодовуванням і ще багато цікавого.

З розкладом, темами, спікерами вебінарів в період 03.03.2017 – 16.04.2017 можна ознайомитись на цій сторінці.

Для того, щоб отримати доступ до вебінарів потрібно лише перейти за цим посиланням https://goo.gl/forms/qWcixQwPknhmjILP2

і зареєструватись.

 

 

 

Щоб бути в курсі новин, подій, знати коли ми надіслали листи зареєстрованим підпишіться на оновлення сторінки проекту у Facebook. 

#місіябутимамою #місіябутимамою2