3 секрети комфортного грудного вигодовування підрощеної дитини. Рецепт вдалого завершення грудного вигодовування.

На цьому вебінарі ви дізнаєтесь як зробити грудне вигодовування після року комфортним не лише для дитини, а і для мами. Як зменшити нічні годування, як організувати собі можливість відлучатись, коли дитина засинає лише з мамою і грудьми, що робити коли дитина намагається роздягнути маму, криком вимагає груди або щипає, робить боляче під час годування. Також ви дізнаєтесь коли і як варто завершувати грудне вигодовування, якщо ви не готові чекати самовідлучення.
Проводить Світлана Кіка, сертифікований тренер, сімейний консультант з питань материнства, мама 3-х дітей.
Світлана Кіка: “Інформація цього вебінару – синтез теорії, досвіду консультування з грудного вигодовування та інших питань материнства протягом майже 8 років і власного досвіду годування 3-дітей (маю досвід годування тандемом, відлучення на фоні вагітності, і просто завершення грудного вигодовування з моєї ініціативи). Запрошую!”
 
Коли – 21 березня, 14:00
Де? Он-лайн. Ви можете бути там, де вам зручно. потрібен лише комп’ютер (з колонками або навушниками)/планшет/смартфон і хороший інтернет зв’язок.
Вартість 200 грн.
Запис буде, завжди можна буде вернутись і переслухати потрібну інформацію. 

Якщо ви втомились від грудного вигодовування.
Якщо ви виснажені постійним недосипанням через нічні годування.
Якщо через грудне вигодовування ви не можете вийти з дому, більше ніж на годину-дві-три.
Якщо дитина самовільно роздягає, криком вимагає груди, щипає, робить боляче під час годування.
Якщо ви з певних причин не хочете чекати самовідлучення і хочете дізнатись коли і як варто звершувати грудне вигодовування.

Приходьте на вебінар, щоб дізнатись секрети комфортного для мами грудного вигодовування тодлера і секрети комфортного завершення грудного вигодовування.

 

 
Якщо у вас є запитання пишіть нам e-mail або в приватні повідомлення до публічної сторінки  нашого сайту у Facebook – Місія “Бути МАМОЮ”